Гройсман заборонив перекривати дороги під час його візиту до Одеси

278
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заборонив поліції перекривати дороги під час його візиту до Одеси, запланованого на 17 травня поточного року, аби полісмени не «виявляли совкових ініціатив».

«Прочитав, що одеська поліція попередила водіїв, що завтра їх чекають обмеження руху через мій приїзд. Хочу у свою чергу попередити одеську поліцію: не проявляйте «совкових» ініціатив!», − попередив у своєму Facebook Грйосман.
Він також заявив, що ті одеські полісмени, які не дотримаються цієї вказівки, будуть звільненими: «Якщо я дізнаюся про перекриття доріг, евакуацію машин і інші нісенітниці, то комусь із керівництва одеської поліції доведеться прощатися з посадами. Давайте врешті-решт змінювати нашу психологію».
Нагадаємо, нещодавно глава Кабінету Міністрів України пообіцяв вирішити питання щодо неякісних доріг у державі: «Ми проведемо децентралізацію управління доріг України. Ми всі державні дороги місцевого значення з Києва передамо на місця, на обладміністрації, які будуть управляти цим процесом. Далі ми туди передамо кошти і ресурси. Ви побачите, що за 2-3 роки ситуація з дорожнім господарством буде зовсім інша і якісно краща».

Коментарi

Коментарiв