Тука спрогнозував тривалість війни на Донбасі

198
Заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука спрогнозував, що війна на тимчасово окупованому Донбасі триватиме ще три або п’ять років.

На думку високопосадовця, українська влада для реалізації мирного плану врегулювання ситуації на територіях тимчасово окупованого Донбасу повинна в першу чергу дотримуватися вже наміченої стратегії. 
Раніше стало відомо, що Тука розробив власну стратегію, проте поки він не оприлюднював її. За його словами, спочатку він ознайомить із цим планом Президента Петра Порошенка та представників силових структур України, проте він категорично відмовився представляти його Верховній Раді у зв’язку з особистою неприязню до народних депутатів.
«Задля досягнення миру. Або інтеграції територій. Миру досягнемо, якщо ми будемо дотримуватися певного алгоритму», − цитує 24 заступника міністра з питань окупованих територій.
Він також наголосив, що його стратегія має значну кількість пунктів, які потрібно розробляти крок за кроком. Україна вже виконала перший етап плану, проте провалила другий, у зв’язку з чим довелося повернутися до початку.
Нагадаємо, нещодавно Тука закликав владу відновити торгівлю з окупованими українськими територіями задля подальшого їх повернення: «Існує дві протилежні точки зору щодо повернення Донбасу. Одна полягає в тому, щоб відгородитися колючим дротом. Вона абсолютно деструктивна. В результаті ментально ми отримаємо втрату населення, озлобленість людей щодо нас. Одержимо й те, коли, здійснюючи виплати на окуповану територію, ми будемо субсидувати виробничі потужності агресора. Протилежна точка зору в тому, що треба зняти всі обмеження. Істина, як завжди, десь посередині».

Коментарi

Коментарiв