Кремль – одна з найбільших загроз Євросоюзу, – Туск

176
Президент Європейської ради Дональд Туск висловив думку, що нині агресія РФ є однією з найбільших загроз для Євросоюзу, якій має протистояти вся Європа.

«Нинішня атмосфера невизначеності, яка підживлюється кризою і напруженістю, − не вина Європейського Союзу. Йдеться про масовий наплив мігрантів, глобальні економічні потрясіння, тероризм і агресивну політику Росії. Я переконаний, що Євросоюз є нашим спільним засобом для вирішення проблем», − наголосив Президент Європейської ради.
Під час конференції в Копенґаґені 17 травня він також закликав усі держави Європи разом протистояти агресії Російської Федерації, економічній невизначеності і міграційній кризі. Крім того, Туск наголосив на важливості діяльності Європейського Союзу для подолання цих проблем: 
«ЄС може бути звинувачений у багатьох речах, але він як і раніше залишається найбільш ефективним засобом захисту проти будь-яких небезпечних, і часто трагічних конфліктів між народами Європи. Дозвольте мені підкреслити, спільним інструментом, а не наддержавою. Європейським країнам довелося б зіткнутися з кризою міграції, агресивною Росією і економічною невизначеність і без ЄС. Питання полягає в тому, чи зможуть окремі країни краще справлятися з проблемами самостійно. Принаймні для мене відповідь зрозуміла».

Коментарi

Коментарiв