Кива звинуватив Деканоїдзе у співпраці з наркобізнесом

266
Одіозний голова Департаменту Національної поліції по боротьбі з наркозлочинністю Ілля Кива заявив про намір подати позов до суду проти глави Національної поліції України Хатії Деканоїдзе.

«17 травня очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі під час прес-конференції в Одесі розповів, що Деканоїдзе домагається моєї відставки в інтересах виробників нарковмісних препаратів. Готую позов до суду», − написав у своєму Facebook Кива.
Раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що підтримає звільнення Киви у зв’язку з попереднім зверненням глави Національної поліції, яка назвала вислови керівника Департаменту по боротьбі з наркозлочинністю щодо бійців АТО аморальними.
Нагадаємо, 1 квітня поточного року Кива був зобов’язаний пройти тестування задля оцінки благонадійності, проте цього не відбулося, оскільки він у цей час нібито був у відрядженні у Хмельницькій області.
Крім того, начальник Департаменту протидії наркозлочинності не пройшов переатестацію до нової поліції нібито у зв’язку з хворобою. На запитання щодо готовності пройти тестування на детекторі брехні Кива запитав, «а чи готовий поліграф пройти його».

Коментарi

Коментарiв