Сааакашвілі закликав ув’язнити главу фіскальної служби

204
Глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі звинуватив очільника Державної фіскальної служби України Романа Насірова у причетності до корупції та блокуванні реформ.

У своєму Facebook Саакашвілі оприлюднив відеозапис із зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, який 17 травня цього року перебував в Одесі з робочим візитом.
Керівник Одеської ОДА закликав главу Кабінету Міністрів посадити Насірова, звинувативши його у блокуванні реформ і причетності до корупції. Крім того, новопризначений Прем’єр оголосив подяку главі Одеської митниці Юлії Марушевській і закликав скасувати дисциплінарні догани проти неї, раніше накладені Насіровим.
«Коли я був Президентом, такі люди як він сиділи в тюрмі. Я б його ув’язнив давно. І вам все одно доведеться його посадити, тому що ви не зможете працювати зі старою системою», − заявив Саакашвілі, нагадавши про своє президентство у Грузії.
Нагадаємо, восени минулого року журналісти «17 телеканалу» оприлюднили інформацію про авіаперельоти Марушевської. Виявилося, що протягом останніх 2 років Марушевська відвідала більше 10 країн. Активно подорожувати за кордон вона почала перед Євромайданом, спершу відвідавши Італію та Литву. У день студентського протесту, 11 листопада 2013 року, Юлія Марушевська вирушила до Німеччини, а приблизно за місяць до України повернулась уже із Франції. 
Крім того, у ЗМІ неодноразово з’являлися припущення, що посаду голови Одеської митниці Марушевська отримала завдяки протекції Андрія Садового, лідера партії «Самопоміч», і голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі.

Коментарi

Коментарiв