Поліція затримує протестувальників у Грузії: ті обіцяють стояти до виконання вимог

301
Активісти обіцяють стояти доти, доки влада не виконує їхніх вимог

11 червня у центрі Тбілісі (Грузія) поліція затримала кількох учасників протесту від опозиційної партії «Єдиний національний рух» і розібрала біля парламенту встановлені намети.

Про це пише 24.

Протести у Грузії розпочалися іще в кінці травня 2018 року. Організатором мітингу став Заза Саралідзе – батько вбитого через бійку взимку в центрі Тбілісі 16-річного підлітка. На його думку, поліція необ’єктивно провела розслідування та приховує одного з учасників вбивства, який є сином екс-працівника поліції.

Уже після початку протестів влада повторно розпочала розслідування і вже затримала двох підозрюваних, зокрема і колишнього співробітника Головної прокуратури Мірзу Субеліані.

Протестувальники вимагали знайти винних до 10 червня, тому учора відновили акції протесту. За словами одного з мітингувальників, влада намагається повалити справу і хоче знищити акції.

«Ми будемо тут, поки наші вимоги не будуть виконані», – підкреслив Мачалікашвілі.

Нині біля будівлі парламенту діють мобілізовані бригади спецназу та сотні працівників поліції. Вони затримали кількох учасників протесту та розібрали намети мітингувальників. Як повідомили ТБ «Руставі 2», затримали опозиційного депутата Ніка Мелія.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв