Олександр Солонько: Хто з депутатів Київради продався забудовникам-тітушководам

318
Політичний аналітик Олександр Солонько

Близько року мешканці Святошино відстоюють свій життєвий простір у протистоянні із забудовником, «тітушками», поліцією, яка їх покриває, або й діє замість них та представниками столичної влади, які захищають інтереси тітушководів.

Щоб знову не розповідати всю історію подій на перетині вулиць Львівської та Живописної, залишу тут посилання для ознайомлення:
https://www.facebook.com/507354492717647/videos/1685664031553348/

Група депутатів Київради від ВО «Свобода» зареєстрували в Київраді проект рішення про розірвання договору оренди цієї ділянки між містом і орендарем, який без дозволу передав ділянку під забудову компанії «Центробуд».

Проект, в якому були описані більшість порушень, що вчинив забудовник, був підтриманий Земельною та Екологічною комісіями Київради без зауважень. А провладні депутати божилися в підтримці святошинцям, які були присутні на засіданні. Проте, під час сесії 7 червня, коли проект було внесено в порядок денний засідання Київради, представники провладної більшості швидко свої обіцянки забули.

Більше того, депутат від «Солідарності» Харченко (один з речників столичної влади) під надуманим приводом запропонував зняти проект рішення з порядку денного, не зважаючи на те, що під час засідання в кулуарах були присутні десятки людей, які страждають від дій забудовника. Пропозиція не пройшла (набрала 46 голосів з необхідного 61). Проте, голосування стало індикатором позиції владної більшості у вигляді «Солідарності»-«Єдності».

Найбільше питань в даному випадку виникає до депутатів, які на словах захищають інтереси киян, в тому числі, в плані збереження життєвого простору.

Не зважаючи на те, що справа набула резонансу по всьому місту, навіть депутати, делеговані виборцями Святошинського району примудрилися підтримати забудовника, а не людей.

Наприклад, релікт часів Черновецього гречкосій Олександр Пабат, людина «лютого друга» Олександра Третьякова Вікторія Муха, Володимир Левін.

Але особливий «привіт» мешканці Святошинського району мають передати Вадиму Пишняку – депутату від «Солідарності», округ якого є сусіднім з округом свободівця Олега Чернецького (де розташована земельна ділянка). Більшість того округу входить до проекту ДПТ «Святошин-2», проти якого місцева громада разом із свободівцем Прохором Антоненком бореться вже роками.

Деталі тут: https://ukr.lb.ua/…/366329_dpt_svyatoshin2_kiyani_zupinyayu…

Адже публічно Пишняк також виступає захисником нужденних і ображених. Навіть фейковий проект рішення по парку на Львівській, 15 (знищена забудовником Хмельницьким зелена зона з історичними пам’ятками) зареєстрував.

Проте і він проголосував за зняття проекту по Львівській/Живописній, який власне і має захистити святошинців від свавілля забудовника. Звісно, він же не міг піти проти таких, як його друг Баленко – забудовник Совських ставків (також депутат від «Солідарності» і член Земельної комісії).

Хоча, можливо, я помилився і пан Пишняк не такий вже поганий депутат. Звісно, йому треба буде це довести і на наступному засіданні Київради в четвер 14 червня підтримати свободівський проект рішення в інтересах громади Святошино, яку він і сам, за його ж словами представляє та підтримує. Не «утриматися», не вийти з залу засідань чи витягнути картку із слоту для голосування. А проголосувати «за» і ще й публічно закликати до цього своїх колег-депутатів. Якщо їм звісно мало позиції мешканців Києва. Сподіваюсь, цей вибір йому буде зробити легко. І це ж стосується ще одного депутата з цього ж округу, але від «Батьківщини» Дениса Москаля.

В усіх є шанс довести, що вони не продалися забудовнику-тітушководу.

Джерело: Олександр Солонько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв