Племінниця міністра-«безхатька» стала власницею елітних апартаментів

764
Петренко переконує, що не причетний до купівлі елітного житла племінниці

Племінниця міністра юстиції України Павла Петренка Божена Клічук після його призначення стала власницею двох квартир у елітних житлових комплексах на Печерську у Києві і автомобіля Lexus NX200.

Про це ідеться у розслідуванні програми «Наші гроші з Денисом Бігусом», пише BIHUS.Info.

Три роки тому Божена Клічук, племінниця міністра юстиції, придбала активи, нинішня ринкова вартість яких – приблизно 7 мільйонів гривень, хоча власних доходів на подібні придбання у неї не було. На той час дівчина була студенткою і працювала лише молодшим економістом і помічником бухгалтера.

Племінниця Павла Петренка Божена Клічук

Обидві квартири дівчина придбала 2015 року. Це двокімнатні апартаменти 85 квадратних метрів у київському ЖК «Панорама» на вулиці Євгена Коновальця, 44А. Аналогічні квартири нині коштують близько 3,5 мільйонів гривень. А також двокімнатна квартира у 65 квадратів в будинку по вулиці Євгена Коновальця, 36-В, їх орієнтовна вартість нині – 2,5 мільйони гривень. Водночас у жодній із двох записаних на неї квартир дівчина не мешкає, вона проживає в третій, маминій, – на бульварі Шевченка.

Матір Клічук – Оксана Петренко – раніше належала до складу бізнесових структур свого брата – нинішнього міністра юстиції Павла Петренка. Однак нині вона працює викладачем в Чернівецькому національному університеті Федьковича.

Менш ніж за рік після двох дорогих покупок, у вересні 2016-го, студентка стала власницею нового престижного автомобіля Lexus NX200. В автосалоні такий коштує більше 1 мільйона гривень. Офіційні сукупні доходи батьків за останні два з половиною роки не дозволили б придбати навіть автомобіль Lexus. За словами самої Божени Клічук, їй допомагала вся родина.

Мати Божени повідомила одразу декілька версій походження майна доньки: подарунок бабусі, спадок від дідуся, який помер 10 років тому, і допомога від дядька-підприємця за батьковою лінією – Романа Клічука. Сам Роман Клічук у коментарі ЗМІ повідомив, що допомагає племінниці фінансово з навчанням та подорожами, але не сумами, яких вистачило б на нерухомість та авто.

Очільни Мін’юсту Павло Петренко також спростував свою участь у придбаннях племінниці. При цьому він підтвердив, що у травні мав спільний відпочинок із нею у Туреччині і сплатив за нього.

Відповідно до електронної декларації Петренка, він не має власного житла, а мешкає в орендованому, і володіє 11-річним Volkswagen Golf, однак при цьому користується орендованою Toyota. Крім того, Петренко має солідні суми в готівці і на банківських рахунках.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв