Денис Пашанін: «Порохоботи» зазнають репутаційних втрат

291
Блоґер Денис Пашанін

#цікавідосліди

Вчоний кіт, ото певний час, спостерігає небувалий вибух сраколизальної активності адептів Церкви свідків негайної перемоги Петра Безальтернативного.

Порохоботи покрупніше пишуть розлогі панегірики, де поміж описом досягнень гаранта, щедро накидують х**в зрадофілам і всіляким недовіркам.

Дрібніша фауна лизькає менш вигадливо, але при цьому не забуває нагинути гімна на Юлю, як імовірного конкурента на найближчих виборах.

На думку пухнастої скатіни, усе це виглядає сумно, щоби не сказати – безнадійно. Не знаю кому з піарників ПеПе сяйнула «геніальна» думка мобілізувати порохоботів всія мордокнижки для підняття рейтингу чинного президента, але окрім репутаційних втрат самим порохоботам, нічого позитивного ці гімно-мантри не вродять.

Корінь проблеми, як завше, лежить не у створенні іміджу хорошого царя і х**ових бояр, а в тому шо народ просто за**ався чекати позитивних змін. Простіше кажучи – вікно обіцянок закрилося, надалі важить лишень результат. А результатів, як це не сумно – катма.

Шо ж ми маємо в сухому осаді?

Безвіз, як відчіпне за відмову членства у ЄС і НАТО.

Постанову про антикорупційний суд, як сублімацію проваленої судової реформи.

Дірку у бюджеті розміром з черговий транш МВФ.

Ну, і звісно переіменування АТО у ООС.

Ото і всі здобутки – нема чим хвалитися, як той казав. Навіть не уявляю шо має статися, щоби рейтинг ПеПе скакнув до висоти 2014 року. Будьмо уважні.

Джерело: Денис Пашанін

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв