«Діамантового прокурора» охоронятиме СБУ

223
18 травня Голосіївський районний суд Києва ухвалив рішення про необхідність надати охорону «діамантовому прокурору» Олександру Корнійцю, на якого нещодавно невідомі здійснили напад.

УНІАН нагадує, що колишнього прокурора Київської області Олександра Корнійця звинувачують у причетності до корупційних схем. У липні минулого року під час обшуку в нього й колишнього першого заступника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна вилучили близько 400 тисяч доларів, автомат Калашникова, значну кількість ювелірних виробів і кілька десятків діамантів.
13 травня 2016 року прес-секретар поліції Києва Оксана Блищик повідомила, що у столиці, на Майдані Незалежності, четверо невідомих осіб побили екс-прокурора, завдавши ударів по спині й голові. Корнієць сам викликав швидку і правоохоронців. Відповідно до попереднього діагнозу, внаслідок сутички у Корнійця закрита черепно-мозкова травма та струс мозку.
Суд частково задовольнив заяву підозрюваного, надавши йому особисту охорону, проте відмовивши в проханні взяти під фізичну охорону помешкання екс-прокурора. Рішення виконуватиме Управління Служби безпеки України в Києві й Київській області.
Заяву до суду Корнієць передав через своїх адвокатів, пояснивши це тим, що нині він перебуває на лікуванні у стаціонарі у зв’язку з отриманими під час нападу травмами, тому не зміг прийти особисто.

Коментарi

Коментарiв