Мама Олега Ляшка купила елітну квартиру у центрі Києва за кілька мільйонів

367
Мама Олега Ляшка є власницею елітної квартири у столиці

6 листопада 2017 року мати лідера Радикальної партії, народного депутата України Олега Ляшка Любов Ляшко оформила свідоцтва про право власності на квартиру площею 77 квадратних метрів і 14-метрове машиномісце на столичному Печерську.

Про це свідчить розслідування програми «Наші гроші з Денисом Бігусом», передає BIHUS.Info.

Нерухомість знаходиться у новобудові по вулиці Євгена Коновальця, 36-Е. Нині ціни за квадратний метр у цьому будинку стартують від 31 тисячі гривень, тобто приблизна вартість квартири Любов Ляшко складає 2,4 млн грн. Щоправда, згідно з Реєстром речових прав на нерухоме майно, у цю квартиру і машиномісце мати нардепа інвестувала ще на етапі будівництва, тому вони могли обійтися їй дещо дешевше.

До виходу на пенсію Любов Ляшко жила у селі Варва на Чернігівщині, де працювала оператором котельні на газопереробному заводі. Мати головного радикала країни ніколи не володіла жодним бізнесом і її дохід складає 1600 гривень пенсії на місяць.

Раніше програма «Наші гроші з Денисом Бігусом» уже досліджувала статки Олега Ляшка, записані на родичів. Зокрема, 2008 року Любов Ляшко безкоштовно отримала від Вишгородської райдержадміністрації 2 гектари землі. Потім вони були розбиті на дрібніші ділянки і частина з них продана під забудову. Нині у Любові Павлівни залишилося 0,84 гектара. Крім того, вона придбала 72 сотки землі у селі Пухівка поблизу Києва. Сукупна вартість усіх наділів Любові Ляшко оцінюється у близько 3 мільйони гривень.

2012 року мати нардепа купила три квартири по 100 квадратних метрів кожна у будинку бізнес-класу по вулиці Євгена Коновальця, 36-В. Щоправда, наступного року усі вони були продані й зараз у неї залишилося там лише одне 13-метрове машиномісце.

На початку 2017 року Любов Ляшко стала власницею трикімнатної квартири вартістю близько 1,5 мільйона гривень у новобудові по вулиці Бориса Гмирі 10/40. Також на неї оформлений будинок невідомої площі у селі Богданівка поблизу Києва.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв