ГПУ може визнати Януковича невинуватим

209
18 травня під час прес-конференції адвокати колишнього Президента України Віктора Януковича підтвердили, що Інтерпол зняв його з розшуку, у зв’язку з чим ГПУ може визнати екс-гаранта невинуватим.

В ефірі ТСН адвокати заявили, що у зв’язку з рішенням Інтерполу Янукович може вільно подорожувати світом. Його захисники також запевнили, що він законно нині перебуває на території Російської Федерації.
11 травня Янукович у Москві здійснив зустріч із своїми адвокатами, під час якої екс-президент дав письмові покази щодо справи «Беркуту» й подій Революції гідності. За його словами, він готовий давати свідчення українському суду за допомогою скайпу, проте не поїде до України, вважаючи це небезпечним.
Після оголошення рішення Інтерполу адвокати почали вимагати у Генеральної прокуратури України зняття звинувачень із Януковича, стверджуючи, що терміни розгляду справи давно минули. Крім того, захисники вимагають від ГПУ публікації матеріалів провадження, оскільки впевнені, що відомство не виявило жодних доказів вини екс-президента.
Нагадаємо, у січні минулого року Інтерпол оголосив у розшук Віктора Януковича, його сина Олександра, колишнього Прем’єр-міністра Миколу Азарова, екс-міністра охорони здоров’я Раїсу Богатирьову, колишнього очільника «Укртелекому» Георгія Дзекона й екс-главу Міністерства фінансів Юрія Колобова.
та реформи – зробити фокус на те, щоб особи, які ще не мають вироку суду, не перебували в таких жахливих умовах. Серед пріоритетних реформ у цій галузі є гуманізація й повноцінне запровадження Служби пробації – системи пробаційних центрів із нагляду за засудженим із покладенням на нього певних зобов’язань і обмежень, але без ізоляції від суспільства», – повідомила Севастьянова.

Коментарi

Коментарiв