Військово-морський флот Росії привели у повну бойову готовність – Reuters

1019
Сили Росії біля узбережжя Кримського півострова приведені в стан підвищеної бойової готовності

Сили Чорноморського флоту Росії привели у стан підвищеної бойової готовності.

Про це повідомили джерела, близькі до російських військових, передає Reuters.

Російські чиновники стверджують, що Україна, на їхню думку, нарощує військову присутність в регіоні в якості «провокації» під час ЧС-2018.

Три джерела, близьких до російських військових, повідомили, що сили Росії біля узбережжя Кримського півострова приведені в стан підвищеної бойової готовності. Два джерела зазначили, що це рішення пов’язане з проведенням в Росії Чемпіонату світу з футболу.

«Через чемпіонат світу і очікування можливих провокацій України біля узбережжя Криму командування прийняло рішення підвищити рівень боєготовності флоту», – зазначив один зі співрозмовників, який побажав залишитися анонімним.

Міноборони РФ заперечує цю інформацію. Водночас джерела повідомили, що посилення боєготовності включає відправку в район Азовського моря додаткових кораблів і додаткові бойові вильоти авіації ВМФ.

За словами джерел, задіяні підрозділи ВМФ і берегових військ. Джерело в берегових військах флоту сказало, що стан підвищеної боєготовності збережеться до 31 липня, в той час як чемпіонат світу завершиться 15 липня. Українські ВМС і канцелярія секретаря ради національної безпеки України Олександра Турчинова не коментують перегрупування ВМФ Росії.

«Незалежно від стогонів переляканих російських найманців і загроз російського президента, українські військові будуть діяти адекватно загрозам», – повідомили в офісі Турчинова.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв