Віктор Небоженко: Цинічні правлячі політики раптом згадали про українського виборця та його біди

381
Політичний експерт Віктор Небоженко

Цинічні правлячі політики раптом згадали про українського виборця та його біди. Поряд із нестримною демагогією і брехнею в хід пішли різноманітні піар-акції СОЛІДАРНОСТІ з українським народом. Один заявляє, що саме він подарував українцям «безвіз» або особисто добув «Джавеліни». Інший нахабно хвалиться створенням антикорупційного суду, хоча він особисто витратив два роки і величезні зусилля на те, щоби цього суду не було. Третій вирішив здати, про всяк випадок, свою кров для бійців на фронті. Краще б припинив корупцію у військових поставках. Четвертий пропонує один день всім поголодувати разом із вмираючим у російській в’язниці Сенцовим. П’ятий судорожно складає списки, чи то «ворогів народу», чи то «друзів влади». Інші політики просто одягли «вишиванки» і стали частіше ходити до церкви під приціли телевізійних камер.

Телевізійні ток-шоу аж тріщать від політиків, які хочуть «в особливо цинічній формі», ще раз, «по-новому», врятувати Україну. Відчувши смажене, з Італії терміново повернувся легендарний «демотиватор» української політики Савік Шустер. А ті, хто не може прорватися на телебачення, просто займаються масовою соціальною корупцією, скупкою голосів виборців, сподіваючись залишитися при владі.

Але частина політиків поводиться спокійно. Їм не треба прикидатися, що вони поважають і люблять українців. Так, наприклад, один міністр у Кабміні був чесним і до межі цинічним. Він відрито радить українцям затягнути паски і менше їсти. Мабуть, він не збирається на вибори, як і його прем’єр. Інший вирішив зробити собі і друзям премію в 45 млн доларів. А в помсту за критику пригрозив пів-України залишити без газу і підняти вдвічі ціни на газ для населення. Ці представники влади не приховують свого зневажливого ставлення до українців і нікуди не поспішають.

Але всі політики, які хочуть залишитися за всяку ціну при владі і грошах, до березня 2019 року намагатимутьсяся догодити, лестити, брехати, співпереживати, погрожувати і нещадно любити українського виборця. А потім, після виборів, все почнеться спочатку.

Джерело: Віктор Небоженко

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв