В Одесі активісти закидали генконсульство РФ «кривавими» м’ячами (фото)

1171
Своєю акцією одесити хочуть привернути увагу всього світу до агресії РФ

16 червня активісти закидали генеральне консульство Російської Федерації в Одесі «кривавими» м’ячами, заявивши про свою солідарність із засудженими в РФ українцями і протестуючи проти проведення Чемпіонату світу з футболу в країні-агресорі.

Як повідомляє УНІАН, на Гагарінське плато, до будівлі, в якій розташоване диппредставництво, прийшли представники місцевого відділення ВО «Автомайдан», вболівальники ФК «Чорноморець» та інші активісти. Вони тримали плакати, кожен із яких був червоного кольору та мав написи: «Росія 2018» і різні зображення на футбольну тематику. Зокрема футбольний м’яч із запалом бойової гранати тощо.

Своєю акцією одесити хочуть привернути увагу всього світу до агресії РФ.

«Країна-терорист, країна, яка вбиває людей на Сході України, проводить чемпіонат з футболу… Не можна поводитися так, ніби нічого не відбувається. Кривавий спорт – кривавий гол…» – підкреслив один із активістів.

Учасники акції вилили на п’ять футбольних м’ячів червону рідину, заявивши, що це – кров. Зі словами, що передають у консульство «правильні м’ячі», вони вдарили по них, перекинувши їх через огорожу на територію генконсульства.

Як пояснив ЗМІ представник місцевого «Автомайдану» Юрій Батир, активісти зібралися, щоб підтримати всіх українських політв’язнів, яких тримають у Росії, кримських татар, учасників АТО: «Країна-агресор тримає в заручниках більш як 70 наших громадян, звинувативши їх у тероризмі… Ми прийшли, щоб підтримати їх. Сьогодні пішов 34-й день голодування нашого режисера Сенцова, а ми навіть не знаємо, що з ним».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв