Угорщина нагородить футболістів-сепаратистів з Закарпаття за перемогу у невизнаному ЧС

609
Орбан нагородить футболістів-сепаратистів із Закарпаття

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан 17 червня нагородить закарпатську футбольну команду «Карпаталія», яка перемогла у «чемпіонаті світу» серед представників невизнаних територій, що відбувся у Європі під егідою невизнаної конфедерації CONIFA. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат України, координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

«За інформацією ІС, сьогодні, 17 червня. на території Угорщини в с. Тарпа (біля українсько-угорського кордону, поруч із КПП «Лужанка») відбудеться вручення псевдокоманді «кубка переможців». У цьому заході візьмуть участь члени уряду Угорщини, передбачається участь і прем’єр-міністра Віктора Орбана», – ідеться у повідомленні.

Як підкреслив Тимчук, на футболках членів команди «Карпаталія» була зображена «українсько-угорська» символіка і позначена територія Закарпатської області.

За інформацією нардепа, організаторакоманди Тібор Тіборович Феєш є депутатом Берегівської райради (Закарпаття) від Демократичної спілки угорців України (УМДС, UMDSZ). Раніше Феєш працював у митній службі, проходив службу спільно з чинним очільником Закарпатської обласної ради Михайлом Рівісом. Обоє чиновників були звільнені за організацію контрабанди.

«Феєш має угорський паспорт. За даними групи ІС, в цей час вивчає питання про повернення додому на Закарпаття, консультувався про можливість уникнення відповідальності за організацію такої команди і схвалив рішення чекати на території Угорщини, як складатиметься ситуація», – підсумував Тимчук.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв