Юрій Касьянов: Якщо ви не хочете битися, коли на вас напали, значить ви – раби

583
Волонтер Юрій Касьянов

Це Гавайські острови. Відстань до Америки – близько 5000 кілометрів. До Японії більше 6000 кілометрів. На Гавайях, на острові Оаху, знаходиться гавань Перл-Харбор. 7 грудня 1941 японський імператорський флот завдав удар по базі Перл-Харбор Тихоокеанського флоту США на Гавайях. Американці втратили 4 лінійних кораблі, 3 крейсери, 3 есмінця, 272 літака, 2403 людини убитими і 1178 пораненими. Це набагато менше, ніж втратила Україна за роки війни з Росією.

У той же день 7 грудня 1941 року Сполучені Штати Америки оголосили війну Японії. Військові дії почалися негайно. А всього за півтора року Америка перетворилася на військову супердержаву з найсучаснішою армією і найпотужнішим військово-промисловим комплексом, який став кузнею озброєнь для країн антигітлерівської коаліції. Ніякий МВФ Америку не підтримував. Ніякої «мінський договір» не стримував переможні плани американського військового командування.

Від Києва до Донецька всього 700 км, однак щирі патріоти стверджують, що в Донецькій області живуть несправжні українці, тому їх не потрібно захищати. Вони наполягають на необхідності спочатку підняти ВВП у 5-10 разів, щоб в Україні потекли молочні ріки в медові береги… Тоді, кажуть вони, Крим і Донбас самі попросяться назад в Україну, а сотні ворожих танків на окупованій території згинуть як роса на сонці. Вони хочуть, щоб декларативний Будапештський меморандум, який у дійсності не більше, ніж клаптик паперу, захистив їх від війни, мобілізації, витрат і страждань назавжди.

Так не буде. Ніколи. Якщо ви не хочете битися, коли на вас напали, значить ви – раби.

Джерело: Юрій Касьянов

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв