Скандальний сайт «Миротворець» знову розпочав роботу

196
Створювачі сайту «Миротворець», через діяльність якого нещодавно розгорівся скандал у зв’язку з погрозами журналістами, відновив роботу завдяки прихильникам ресурсу.

Безумовно, що з такою підтримкою нашого народу повноцінне функціонування сайту «Миротворець»  буде відновлено найближчим часом, − ідеться в офіційній заяві на сторінці ресурсу.
Зазначимо, сайт створено для встановлення осіб сепаратистів або осіб, які сприяють їхній діяльності. Нещодавно ресурс, який пов’язують із народним депутатом Антоном Геращенко,  оприлюднив інформацію щодо 5 тисяч журналістів, які нібито отримали акредитацію у бойовиків так званих ДНР і ЛНР, після чого працівники ЗМІ почали отримувати погрози.
11 травня низка українських і іноземних журналістів у своїй заяві висловили обурення такими діями, оскільки після публікації їм почали телефонувати з погрозами. Крім того, працівники медіагалузі назвали абсурдними звинувачення в сепаратизмі. 
Ми, журналісти українських і закордонних ЗМІ, та представники українських і міжнародних медіа-організацій, глибоко шоковані діями українських політиків, та співробітників сайту «Миротворець», які виставили в публічний доступ персональні дані всіх журналістів, які отримували акредитацію у так званих ДНР/ЛНР, назвавши їх людьми, які «співпрацюють із терористами». Під удар потрапили українські й закордонні журналісти, які, ризикуючи життям, об’єктивно висвітлювали події і розповідали в українських та світових медіа про те, що відбувалося на окупованих територіях, − зазначено в заяві журналістів.

Коментарi

Коментарiв