Сутички під ВРУ: ветерани Афганістану і шахтарі вийшли на масовий протест

361
Активісти намагаються прорвати колону правоохоронців

У Києві учасники мітингу афганців та шахтарів намагаються штурмувати Верховну Раду України.

Про це пише УП.

Прохід до Ради заблокували кілька кордонів силовиків. Вийти чи зайти у парламент відповідно неможливо.

Під стінами почалися сутички протестувальників і силовиків.  Учасники мітингу намагаються по одному вихоплювати поліцейських і виштовхують їх зі своїх лав. Хтось застосував сльозогінний газ. Поки невідомо, чи це правоохоронці, чи хтось з мітингувальників.  Учасники акції кричать «Ганьба» і кидають у силовиків пляшками.

Із боку Маріїнського палацу прибуло підкріплення Нацгвардії. Силовики намагаються відтіснити учасників акції від будівлі ВРУ Через це виникають сутички.

Уранці 19 червня ветерани Афганістану перекрили у Києві вулицю Грушевського,висуваючи до влади соціальні вимоги. Також під парламентом мітингують шахтарі.

Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець повідомив у Facebook, що шахтарі з усієї України приїхали до Києва, адже у державному вугільному секторі склалася критична ситуація.

«Заборгованість із зарплати перед гірниками державних вугледобувних підприємств складає 761,1 млн грн. Понад половину цієї суми становлять борги шахтарям Донеччини – 400,58 млн грн і 186,7 млн грн із них – трудівникам ДП «Селидіввугілля». Подібна ситуацію на всіх державних вугледобувних підприємствах. Народні депутати України, підтримайте гірників – проголосуйте за законопроект №8362! Збережіть державні вугільні шахти, забезпечте соціальний спокій у наших містах та добробут наших родин!» – підкреслив Волинець.

Опубліковано Mykhailo Volynets 19 червня 2018 р.

Опубліковано Mykhailo Volynets 19 червня 2018 р.

Пізніше до мітингувальників вийшла віце-спікер ВРУ Ірина Геращенко з кількома політиками, передає УП.

Учасники акції кричать: «Чому послали жінку?»

Геращенко закликала людей до порядку, попросила організувати ініціативну групу, яка піде на перемовини до спікера ВРУ Андрія Парубія.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв