Не мають права! В Росії влаштували істерику через заклик США звільнити українських політв’язнів

347
У російському посольстві влаштували істерику через заклик США звільнити політв'язнів

Сполучені Штати Америки «не мають ніякого «морального права» висувати вимоги Російській Федерації щодо звільнення українських політв’язнів, яких засудили за «тероризм».

Про це заявили в посольстві РФ у Вашинґтоні, коментуючи заклик Держдепартаменту США до Росії звільнити всіх політв’язнів, передає Интерфакс.

«Ніякого навіть морального права звинувачувати Росію і вимагати когось звільнити у представників американського істеблішменту немає. Тим більше, коли триває постійне полювання за російськими громадянами в третіх країнах», – стверджують у відомстві.

Окрім того, у диппредставництві заявили, що Росія «неодноразово і недвозначно відповідала на пропагандистські заклики з Заходу звільнити тих чи інших підслідних, підсудних або засуджених відповідно до російського законодавства за різні тяжкі злочини».

«Офіційний представник Держдепу і ряд американських законодавців, що синхронно озвучили ці вимоги, не можуть не знати нашу принципову позицію. Ми відкидаємо будь-які спроби втручання в наші внутрішні справи», – ідеться у заяві.

В РФ переконані, що усі перераховані офіційним представником Держдепу Хізер Нойєрт фігуранти засуджені за тероризм.

«Хіба можуть бути виправдання терористичній діяльності? Хіба на території США це дозволено? Не можуть бути терористи «поганими» і США і «хорошими» в Росії», – підсумували посольстві РФ.

Нагадаємо, 18 червня речниця Державного департаменту США Гізер Нойєрт заявила, що Білий дім серйозно стурбований зростанням кількості політичних і релігійних в’язнів у Росії та закликала Кремль негайно звільнити незаконно ув’язнених українців.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв