Результати конференції прокурорів можуть визнати недійсними

188
Начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк заявив, що відомство може оскаржити результати конференції прокурорів від 27 квітня 2016 року.

Нагадаємо, під час конференції прокурорів 27 квітня було затверджено склад органів прокурорського самоврядування – Ради прокурорів і Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії.
«Нині ми опрацьовуємо матеріали, щоб визначити, наскільки переконливі докази допущених порушень, щоб подавати скаргу до суду», – повідомив в інтерв’ю Лівому берегу Горбатюк.
Він також зазначив, що під час заходу разом із Сергієм Костенком – делегатом від Одеської області – й іншими делегатами наполягав на першочерговому затвердженні регламенту, і вже потім радив переходити до порядку денного.
«Однак, все відбувалося ніби за сценарієм, невідомо ким підготованим. Порядок денний ухвалили на початку роботи конференції без жодного обговорення, а регламент – на завершення заходу», – нагадав представник ГПУ.
Додамо, формування органів прокурорського самоврядування передбачено відповідно до Закону України «Про прокуратуру». Згідно з деякими положеннями документа, до обов’язків Ради прокурорів належатиме рекомендування щодо призначення або звільнення прокурорів із адміністративних посад, а також заходи щодо забезпечення незалежності прокурорів, соціальний і правовий захист прокурорів, їхніх родин тощо. Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія буде повинна контролювати провадження щодо прокурорів, здійснювати відбір кандидатів на посаду прокурора вперше і координувати переведення прокурорів між різними органами прокуратури.

Коментарi

Коментарiв