ЄС може відтермінувати безвізовий режим для України

222
Посол України при ЄС Микола Точицький підтвердив, що керівництво Європейського Союзу розглядає можливість перенесення візової лібералізації для українських громадян.

В інтерв’ю Європейській правді Точицький зазначив, що на швидкість ухвалення рішення ЄС щодо запровадження безвізового режиму з Україною чи не в першу чергу впливає фактор міграційної кризи.
За його словами, йдеться про ініціативу Європейської комісії щодо створення процедури, щодо передбачатиме можливість перегляду резолюції щодо безвізового режиму вже після її затвердження.
«Є країни ЄС, які вважають, що спочатку потрібно запровадити ці зміни, а вже потім надавати безвізовий режим Україні. Проте остаточне рішення щодо цього питання ще не затвердили», − повідомив Посол.
Крім того, дипломат попередив Євросоюз про можливі проблеми, які виникнуть у зв’язку з відтермінуванням візової лібералізації між країнами ЄС і Україною: «Якщо запровадження безвізового відкладуть, Європейський Союз може втратити надійного партнера на своєму східному кордоні. Якщо українці побачать, що попри все зроблене державою, попри те, що українці виконали всі свої зобов’язання, Євросоюз не виконує свої обіцянки і не надає безвізовий, то це, на жаль, буде негативно трактуватися в Україні».

Коментарi

Коментарiв