Помічницю нардепа-«радикала» позбавили акредитації через непристойні жести у Раді (фото)

1500
Скандальну помічницю нардепа позбавили акредитації

Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики позбавив акредитації в парламенті двох журналісток Юлії Махмуді та Валерії Єгорової за недотримання етичних норм.

Про це повідомляє УНІАН.

У травні цього року у кулуарах Верховної Ради помічниця нардепа від Радикальної партії Сергія Скуратовського – Валерія Єгорова – відзначилася непристойним жестом, а саме – показала середній палець фотографу, який знімав дівчину.

Так, на засіданні комітету було розглянуто звернення керівника прес-служби Апарату ВРУ Ірини Кармелюк про позбавлення акредитації журналістів.

«Проблема навіть не в тому, що було фото, на якому одна з журналісток показує непристойний жест, а в тому, які коментарі журналісти писали У Facebook – це зневажливе ставлення до народних депутатів, це заклики до того, що треба всіх спалити, знищити, вбити», – підкреслила Кармелюк під час засідання.

Нагадаємо, раніше Валерія Єгорова серйозно обурила Мережі своєю поведінкою у ВРУ. Щоправда, це не змусило її вибачитися – екс-помічниця нардепа лише опублікувала пост, у якому висміяла своїх критиків.

Цвету и пахну на зло врагам, на радость людям 😃 если у кого-то есть ко мне претензии смотрите уже ставшее знаменитым фото 🤣 всем мир ✌🏼✌🏼✌🏼

Опубліковано Валерією Єгоровою 25 травня 2018 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв