Жодних документів про відведення танків у Мінську підписано не було, – ВВС

206

Тристороння контактна група щодо врегулювання ситуації на сході України на черговій зустрічі в Мінську узгодила текст документа про відведення танків та інших видів озброєнь калібром менше 100 мм, але жодних документів сторони не підписали. Про це повідомляє BBC із посиланням на керівника ОБСЄ, главу МЗС Сербії Івіцу Дачича. Там також додають, що відповідну інформацію пізніше підтвердив речник Президента України Святослав Цеголко.

Жодних документів про відведення танків у Мінську підписано не було, – ВВС

«За дорученням Президента представники України в тристоронній контактній групі домоглися укладення домовленості про підписання доповнення до комплексу заходів із виконання Мінських угод від 12 лютого 2015 року в частині, яка стосується відведення танків, артилерійських озброєнь калібром до 100-мм і мінометів», – повідомив Цеголко в коментарі ЗМІ.
Утім, за словами спеціального представника ОБСЄ Мартіна Сайдіка, учасники контактної групи не підписали угоду, а лише погодили поетапний план відведення техніки. У документі, за його словами, детально пропишуть процедури верифікації відведення техніки.
Контактна група планує провести дві зустрічі в Мінську в серпні, але, за деякими даними, учасники переговорів можуть зібратися ще раз наприкінці липня.

Коментарi

Коментарiв