Військова прокуратура розслідує замах на Шокіна

193
20 травня під час брифінгу речник СБУ Олена Гітлянська запевнила, що замах на колишнього Генерального прокурора України Віктора Шокіна розслідує Військова прокуратура.

«Справу щодо замаху на Шокіна координує Військова прокуратура. Тому за коментарями краще звертатись до них. Ми надаємо прокуратурі всебічну допомогу, виконуємо окремі доручення, але по суті коментувати справу може лише це відомство», − заявила Гітлянська.
Раніше УНІАН повідомив, що справа щодо замаху на екс-главу ГПУ перебуває у провадженні Служби безпеки України. Про це в лютому поточного року заявив керівник апарату очільника відомства Олександр Ткачук. Він зазначив, що розслідування цього факту нарешті зробило прогрес: 
«Справа перебуває у провадженні слідчих СБУ. Протягом останнього часу ми зібрали додаткову доказову базу, слідство суттєво просунулося. Але, на жаль, не можу говорити про деталі, оскільки не маю дозволу слідчого».
Нагадаємо, в листопаді минулого року невідомі здійснили обстріл робочого кабінету Шокіна, який на той час був чинним Генеральним прокурором. Унаслідок інциденту ніхто не постраждав. Пізніше головний військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомив, що відповідно до цього факту відрили кримінальне провадження за статтею про замах на державного діяча. 

Коментарi

Коментарiв