Через скандал у ВРУ хочуть закрити доступ «фейковим» журналістам

312
У ВРУ хочуть переглянути положення про акредитацію журналістів

У Верховній Раді України хочуть змінити процедуру акредитації журналістів після того, як представниці партійних видань Радикальної партії Олега Ляшка сфотографувалися, виставивши середній палець в кулуарах Парламенту.

Про це повідомила перший заступник очільника парламентського комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Ольга Червакова у Facebook.

Вона нагадала, що 20 червня комітет погодив позбавлення акредитації «двох осіб, які сфотографувалися, виставивши середній палець у кулуарах Парламенту».

«Керівник прес-служби ВРУ Ірина Кармелюк повідомила, що зображені на фото Юлія Махмуді та Валерія Єгорова потрапляли в Парламент як журналістки партійних видань Радикальної партії Олега Ляшка – «Flash on Time News» та «Громадський вісник Києва», – повідомила Червакова.

Навколо пальця. Вчора наш комітет погодив позбавлення акредитації двох осіб, що сфотографувалися, виставивши середній…

Опубліковано Olga Chervakova 21 червня 2018 р.

«Ми поцікавилися, чи є в розпорядженні прес-служби авторські матеріали зазначених журналісток, які б підтверджували, що вони дійсно висвітлювали діяльність ВР. Це питання відкрите», – підкреслила нардеп.

За її словами, нині триває дискусія щодо зміни Положення про акредитацію: «У Раді не мають можливості відмовити в акредитації журналістові, а торгівля журналістськими посвідченнями, в тому числі – з метою подальшого потрапляння в парламент, вже перетворилася на потворний бізнес».

«Як відрізнити справжніх журналістів від фріків, і чи не перетвориться таке «сито» на репресивний інструмент?» – додала Червакова.

Доопрацювати Положення про акредитацію прес-служба ВР обіцяє до кінця цього тижня.

«Думаю, до канікул документ зможе бути розглянутий комітетом і підписаний спікером. Голосування 226 не треба», – наголосила посадовець.

Додамо, рішенням комітету ВРУ про позбавлення акредитації обурилась одна із фігуранток скандалу Юлія Махмуді з «Flash on Time News». Зокрема, вона заявила, що «це переслідування» і це рішення не справедливе, оскільки вона «просто стояла поруч».

«Друзі, це вже переслідування якесь. Збирати комітет Верховної Ради для того, щоб обговорити дівчину, яка тицьнула середній палець журналісту, мене ж – за те, що поруч стояла. Обох позбавити акредитації, написати про це у всіх ЗМІ … Ну ось мало людям, потрібно добити, загнобити до кінця…» – стверджує дівчина.

Друзья, это уже преследование какое-то.Собирать комитет Верховной Рады для того, чтобы обсудить девушку, которая…

Опубліковано Юлією Махмуди 18 червня 2018 р.

«Давайте, пишіть вже закон про інквізицію», – підсумувала вона.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв