Підліток, якого затримали під Кабміном з автоматом, ішов «стріляти депутатів»

2841
Імовірно, підлітка відправлять на психіатричну експертизу

Правоохоронці розслідують два кримінальні провадження за фактом затримання чоловіка у масці і з автоматом під Кабінетом Міністрів України.

Про це Українській правді повідомила речниця столичної поліції Оксана Блищик.

«Розслідується два кримінальні провадження: за ч. 1  ст. 263 і за ч. 2 ст. 263 ККУ (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами – ред.), оскільки там була і вогнепальна, і холодна зброя», – зазначила представниця правоохоронних органів.

Усю зброю вилучили і відправили на експертизу.

Про те, чи повідомляли затриманому про підозру, Блищик повідомити не змогла: «Станом на вчора підозри йому не оголошували. Наразі не можу нічого сказати».

Водночас джерело УП стверджує, що затриманий зі зброєю – підліток і, за його словами, він ішов стріляти депутатів.

«Затриманому 15 років. Зброя належить вітчиму. Нині дитину відпустили до батьків. Нібито нормальне дитя, вчиться, але він сказав, що взяв рушницю і йшов стріляти депутатів», – зазначив співрозмовник видання.

За його словами, вилучена зброя є мисливського, на неї у вітчима хлопця є дозвіл: «При собі хлопець мав холості патрони. Тобто це нарізна зброя, однак виглядала точно як автомат Калашникова».

Правоохоронці, імовірно, перевірятимуть, чи хлопець психічно здоровий.

«Будуть призначені усі необхідні експертизи. У тому числі, якщо будуть сумніви у його психічному здоров’ї, то і психіатрична», – повідомило джерело ЗМІ.

Нагадаємо, 19 червня правоохоронці затримали молодого чоловіка з автоматом Калашникова біля будівлі КМУ.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв