Новим очільником Донецької ОДА став уродженець Росії

776
Олександр Куць - новий очільник Донецької ОДА

22 червня Президент України Петро Порошенко у Краматорську під час офіційного візиту представив нового очільника Донецької ОДА Олександра Куця.

Нагадаємо, уже колишній очільник Донеччини Павло Жебрівський, призначений Порошенком аудитором НАБУ, 20 червня повідомив, що Кабмін затвердив на посаду голови Донецької ОДА генерала СБУ Олександра Куця.

22 червня Порошенко офіційно представив Куця на посаді новопризначеного голови Донецької ОДА.

«Олександр Іванович із перших днів війни також добровольцем на фронті, тільки в складі бойових груп Служби безпеки України, а діяльність цих бойових груп якось у нас не прийнято коментувати», – зазначив глава держави.

За його словами, «коли вороги бояться Олександра Івановича, вони це роблять недарма»: «Це людина, яка рішуче йде в бій, має аналітичний склад розуму, яка дуже добре відома на Донбасі, яку тут знають, шанують і поважають».

Довідка. Олександр Куць народився у Ростові-на-Дону і до середини 90-х жив у Росії.

У 2009-2014 роках Куць був заступником начальника Головного відділу із боротьби з корупцією та організованою злочинністю (так званий департамент «К») ГУ СБУ у Києві та Київській області.

Потім чоловік рік відпрацював на посаді начальника київського главку Служби безпеки України, а з 25 березня 2015 року був призначений начальником УСБУ в Донецькій області.

Один із ватажків терористів ОРДЛО Олександр Захарченко звинувачував Куця в організації вбивства «Гіві» та «Мотороли».

21 серпня 2017 року Олександр Куць був призначений на посаду начальника Головного управління Служби безпеки України у Донецькій та Луганській областях.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв