Моґеріні відхрестилася від посилення санкцій проти РФ

188
Верховний представник ЄС із питань зовнішньої політики й безпеки Федеріка Моґеріні заявила, що вже найближчим часом організація розгляне питання щодо продовження санкцій проти РФ, проте зовсім не йдеться про їх посилення.

Відповідно до інформації Bloomberg, Моґеріні анонсувала розгляд продовження чинності економічних санкцій проти Російської Федерації, проте спростувала можливість їх розширення.
«У нас буде політична дискусія в найближчі тижні з державами-членами з питання пролонгації існуючих санкцій. Але питання про посилення санкцій поки ми не обговорюватимемо», − заявила журналістам Могеріні під час прес-конференції у Брюсселі 20 травня.
Нагадаємо, нещодавно Європейський парламент наголосив на необхідності скасування заборони на діяльність Меджлісу кримськотатарського народу. Крім того, в офіційній заяві єврочиновники закликали посилити санкцій проти Російської Федерації у зв’язку з порушенням прав кримських татар на території анексованого півострова.
Тим не менше, 28 квітня поточного року французький парламент запропонував уряду скасувати санкції проти РФ. За відповідну резолюцію проголосував лише 101 депутат із 577.

Коментарi

Коментарiв