Тимошенко запозичила ідею «Нового курсу» в одіозного президента Венесуели – аналітик

525
На думку експерта, Тимошенко пропонує українцям піти шляхом Венесуели

Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко оголосила «новий курс» і, схоже, розраховує нарешті стати президентом України. Щоправда, Юлія Володимирівна пропонує нам піти по шляху Венесуели.

Про це у своїму відеоблозі Фінансова грамотність розповів фінансовий аналітик Сергій Фурса.

«Дійсно, хіба можна знайти кращий приклад для наслідування в сучасному світі. Чому б не повторити всі ті кроки, які і привели Венесуелу до економічного процвітання», – зазначив фахівець.

За його словами, основним постулатом нового курсу українського популізму тепер є «всюди вороги, а світ несправедливий». У Венесуели, стверджує Фурса, це імперіалісти і буржуї, а в Юлії Володимирівни – олігархи, які постійно заважають.

«Як у них виходить одночасно і заважати, і фінансувати такі дорогі кампанії, залишається загадкою. Але, врешті-решт, в уряду в Мадуро – президента Венесуели – є ж наркобарони. І в обох – головний ворог світовий уряд. Глобальна олігархія, і це не жарт. Це слова претендента на лідерство в країні в 21 столітті», – підкреслив експерт.

Президент Венесуели Ніколас Мадуро

Крім того, він додав, що і Тимошенко і Мадуро борються відразу зі світовими проблемами, вважаючи устрій світу несправедливим.

«Навіщо говорити про залучення інвестицій, якщо можна відразу заявити про місії країни в світі. Оскільки перевірити прийшли інвестиції чи ні досить просто, а от до мети врятувати людство можна йти вічно. Це було б схоже на марення божевільного, якби на це не витрачалися такі ресурси», – підсумував аналітик.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв