У Раді зареєстрували проект постанови щодо розслідування офшорного скандалу

200
Лідер Радикальної партії, народний депутат України Олег Ляшко повідомив, що в парламенті нарешті зареєстрували проект постанови щодо розслідування офшорного скандалу.

«Процес нарешті пішов. Щойно секретаріат парламенту виконав доручення голови Ради й зареєстрував проект постанови про створення тимчасової слідчої комісії парламенту з розслідування корупції й офшорів Президента України Петра Порошенка і його оточення, а також високопосадовців. Це невеликий крок. Але це хоч щось», – заявив в ефірі 112 Ляшко.
Зазначимо, саме лідер радикалів поки є основним претендентом на посаду голови тимчасової слідчої комісії. Крім того, на посаду його заступника претендує народний депутат від партії «Батьківщина» Ігор Луценко. Також відомо імена двох можливих членів комісії – Юрія Дерев’янка й Михайла Головка.
«Сергій Лещенко теж хоче долучитися. Нині він належить до «Блоку Петра Порошенка». Ми пропонуємо йому приєднатися в якості позафракційного депутата. Це потягне за собою, звичайно, позбавлення мандата. Але Центральна виборча комісія призначила довибори по мажоритарних округах, думаю, він піде і матиме можливість виграти», – повідомив глава Радикальної партії.

Коментарi

Коментарiв