Кличко і Льовочкін руйнують древній Київ – нардеп

478
Кличку вигідне руйнування столиці, бо його фінансує олігарх Льовочкін?

Міський голова Києва Віталій Кличко руйнує історію України і віддає її на поталу олігархів. Мер столиці безпосередньо в цьому зацікавлений, оскільки це питання «кришує» його спонсор Льовочкін.

Про це 22 вересня з трибуни Верховної Ради заявив народний депутат України від ВО «Свобода» Юрій Левченко – передає Вголос.

За його словами, незважаючи те, що громадськість піднялася, щоби захистити нашу культурну спадщину, Київська міська рада ухвалила рішення, щоб на місці розкопок на Поштовій площі зробити торгово-розважальний центр замість музею.

«Це логічно, оскільки за будівництвом цього ТРЦ стоїть завгосп Януковича пан Кравець, який є другом спонсора партії «Удар» Кличка Сергія Льовочкіна. І замість того, щоб показувати нашу тисячолітню історію, міська рада під проводом Віталія Кличка, вирішує замінити це все на торгово-розважальні центри», – підкреслив нардеп.

Археологічні розкопки у центрі Києва

«У проекті ухваленого рішення написали, що це має бути «публічний громадський простір з елементами музифікації». Це значить, що це буде ТРЦ, в якому десь в куточку будуть лежати залишки нашої старовини. За такою самою схемою діяли з Лядськими воротами на Майдані. Тому звертаюся до всіх киян – не залишайтеся байдужими, у нас крадуть нашу історію! Замінюють нашу тисячолітню історію на торгово-розважальні центри!» – підсумував «свободівець».

Археологічні розкопки у центрі Києва

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв