У Дніпрі суд відібрав у екс-«регіонала» понад 15 гектарів землі

349
Ділянки землі повернули у комунальну власність міста

У Дніпрі комерційні структури, підконтрольні одному із екс-нардепів від Партії регіонів і одному з ідеологів створення так званих ДНР і ЛНР, незаконно користувалися земельними ділянками загальною площею понад 15 гектарів.

Про це 23 червня повідомили у прес-центрі Служби безпеки України – передає УНІАН.

«Фактичним власником та одним з кінцевих бенефіціарів приватних фірм є ідеолог та активний  організатор створення так званих ДНР і ЛНР, колишній народний депутат України від Партії регіонів», – ідеться у повідомленні.

У СБУ не називають прізвище колишнього нардепа.

«Оперативники СБУ задокументували, що низка комерційний структур отримала в оренду земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності, з порушенням відповідних норм та не використовувала їх за цільовим призначенням», – зазначили у Службі безпеки.

У судовому порядку у власність Дніпровської міськради було повернуто земельну ділянку рекреаційного призначення загальною площею 5,4 га.

«У господарському суді Дніпропетровської області за матеріалами СБУ та прокуратури ухвалено рішення щодо розірвання договорів оренди та стягнення заборгованості за орендну плату з іншої приватної структури за земельні ділянки, що розташовані у місті площею 6,39 га і 3,76 га загальною вартістю 11,5 млн грн», – підсумували у СБУ.

Ділянки землі повернули у комунальну власність міста.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв