Франція не вірить у безвізовий режим для України найближчим часом

322
Міністр внутрішніх справ Франції Бернар Казньов заявив, що протягом найближчих місяців ЄС не розглядатиме питання щодо візової лібералізації для України.

Під час засідання ради міністрів внутрішніх справ країн Європейського Союзу Казньов наголосив, що питання щодо безвізового режиму для України, Грузії й Косово не розглядатимуть у найближчі тижні чи місяці – передає Українська правда.
Аналогічної думки дотримується й міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр, який під час засідання заявив, що до затвердження механізму швидкої зупинки безвізового режиму не буде ухвалено жодних новин рішень щодо візової лібералізації.
Пізніше міністри внутрішніх справ країн Євросоюзу затвердили питання щодо так званого механізму екстреного зупинення безвізового режиму з трьома державами – його використовуватимуть у тому разі, якщо громадяни, які отримали право безвізового в’їзду до ЄС, порушать «ключові умови».
Відповідно до цієї резолюції, механізм поширюватиметься й на Україну після того, як Євросоюз нарешті ухвалить питання щодо візової лібералізації для українських громадян.

Коментарi

Коментарiв