Прес-секретарку Білого дому вигнали з ресторану у США на тлі скандалу з мігрантами

318
Сандерс заявила, що розуміє співвласницю закладу і пішла з ресторану

Прес-секретарку Білого дому Сару Сандерс виставили з ресторану через її роботу на президента США Дональда Трампа.

Як повідомляє ВВС, співвласниця закладу під назвою Red Hen в Лексінґтоні, штат Вірджинія, попросила Сандерс і її родину залишити ресторан. Таким чином вона висловила своє невдоволення діями адміністрації Дональда Трампа.

Сандрес прокоментувала інцидент у своєму Twitter: «Її дії більше говорять про неї, ніж про мене».

Стефані Вілкінсон переконана, що Сандерс працює на «нелюдську і неетичну» адміністрацію. Вона заявила у коментарі Washington Post, що вирішила відмовити прес-секретарю Білого дому в обслуговуванні, поговоривши зі співробітниками.

«Скажіть мені, що ви хочете зробити. Я можу попросити її піти, – розповіла вона. – Вони відповіли «так».

За словами співвласниці закладу, вона попросила Сандерс поговорити з нею зовні, перед тим як пояснити, «що в ресторані дотримуються певних принципів, які, як здається, слід відстоювати, – це чесність, співчуття і співпраця».

Жінка стверджує, що Сандерс відразу ж відповіла: «Усе в порядку. Я піду» і навіть збиралася оплатити замовлення, однак грошей у неї не взяли.

Інцидент стався через кілька днів після того, як міністр внутрішньої безпеки Кірстен Нільсен була освистана в мексиканському ресторані у Вашинґтоні.

Останнім часом уряд США зазнає різкої критики через скандальну політику ізоляції дітей-мігрантів від їх батьків на мексиканському кордоні. Рішення адміністрації про кримінальне переслідування кожного нелегального мігранта, що перетинає кордон, призвело до того, що близько 2300 дітей були розлучені зі своїми батьками в травні й червні. У підсумку президент Трамп відмовився від поділу сімей, однак заявив, що як і раніше прихильний політиці «нульової терпимості».

Критики називають рішення ресторану Red Hen дискримінацією.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв