Кримські татари можуть створити свій уряд в Україні

235
Лідер кримських татар Ленур Іслямов закликав свій народ сформувати власний уряд на території материкової України.

«Для нас не важливо мати свою землю. За часів незалежності щоразу мусили домовлятися з владою. Приходив Кучма − одна історія, в Ющенка − друга, з Януковичем − третя. З Порошенком тепер своя історія. Ми хочемо, аби в Україні за нами закріпили національну ідентифікацію, в якій чітко вказати що наше, де воно. Нині продовжується те, що було створено за часів союзу. Радянський Союз створив російську автономію на території Криму. Це і привело до розвалу України», − цитує Укрінформ Іслямова.
Він також наголосив, що однією з проблем значної частини населення є мислення відповідно до радянських штампів, доказом чого є перейменування населених пунктів. Активіст нагадав, що парламент затвердив постанову, але закликав чекати завершення війни.
«Самі кримські татари розуміють, що треба створювати національну автономію. Ми хочемо вступати у Крим, але перед тим уже створити СБУ Криму, МВС Криму, ЖКХ Криму. Наступний крок − замінити паспорта. Кримські татари мають виїхати на материк і отримати новий паспорт, де буде вказано, що він проживає в кримськотатарській автономії у складі України. Для нашого народу − це велика радість. Вони будуть відчувати себе вдома, господарями. Далі нам потрібно буде створити власну кримськотатарську армію», − спрогнозував лідер кримських татар.
За його словами для цього народу нині найнеобхідніше – почути потрібні слова від Президента України Петра Порошенка, після чого почнеться реалізація вищезгаданих планів.

Коментарi

Коментарiв