Експерт спрогнозував створення «Азовом» партії

283
Експерт проаналізував причини й наслідки багатотисячного маршу, організованого представниками підрозділу «Азов», спрямованого проти виборів на територіях тимчасово окупованого Донбасу.

Нагадаємо, вранці 20 травня в Києві «Азов» мітингував проти місцевих виборів на Сході України, що, на думку учасників маршу, буде можливим лише в разі повернення державного кордону під контроль українських силових структур. Проте, як заявили активісти, українська влада має намір таки провести вибори, незважаючи на невиконані Російською Федерацією й терористами так званих ДНР і ЛНР Мінські домовленості.
«Нам не цікаво заходити в Раду. Хай чують нас звідси. З ними нема жодного сенсу говорити. Вони знають тільки мову переляку. Якщо вони будуть бачити нас, якщо вони будуть знати, що в разі спроби проведення таких зрадницьких виборів – ми винесемо цю Раду і Адміністрацію Президента, і знайдемо нових депутатів», – заявив один із координаторів маршу народний депутат Андрій Білецький.
На думку політичного експерта Володимира Фесенка, підґрунтям проведення маршу може бути план «Азова» сформувати свою політичну силу, яка займе позицію «войовничого патріотизму». 
«Це така пропагандистська акція, політтехнологічна акція. Нагадування про себе. Це розкручування «Азову», його можливостей. Нині, можливо, йде кастинг за те, хто буде головним актором, провідною силою в ніші войовничого патріотизму. Минулого року це був «Укроп», але «Укроп» уже трохи «здувся». Можливо, на базі «Азову» створюватимуть нову партію з ідеологією войовничого патріотизму», – зазначив у коментарі Радіо Свобода експерт.

Коментарi

Коментарiв