Путін планує захопити всю Україну, – Полторак

157
Міністр оборони України Степан Полторак висловив думку, що російська влада досі не відмовилася від наміру захопити всі українські території.

Для РБК-Україна глава оборонного відомства повідомив, що Російська Федерація поступово збільшує присутність своїх військових сил на кордоні з українськими територіями й досі не відмовилася від наміру захопити всю державу.
«РФ посилює свої угруповання на кордоні з Україною. Кремль планує додатково розгорнути деякі з’єднання військових частин на кордоні з Україною», – наголосив керівник Міністерства оборони.
«Вплинути на це ми ніяк не можемо – на дії РФ і на заяви міністра оборони цієї держави – але ми можемо ухвалювати правильні рішення, правильно планувати свою роботу, щоби бути готовими до непередбачених дій. І тут Міноборони і Генеральний штаб проводять серйозну роботу, щоб ми могли відповісти на загрози», – підсумував високопосадовець.
Нагадаємо, нещодавно Президент України Петро Порошенко заявив, що держава навіть не розглядає можливості повернення окупованих територій Донбасу військовими методами. Відповідну заяву лідер країни зробив після маршу підрозділу «Азов», який вимагав відмовитися від проведення виборів на Сході.
«Першими з’явилися ці картинки на російському телебаченні – шини, петарди, повідомлення про поранених поліцейських, поранених громадян. Ці картинки поширюються і навмисно підіграється інформація про те, що нині нібито намагаються дестабілізувати ситуацію в державі. Ще раз підкреслюю, це абсолютно чітка позиція – військового шляху повернення Донбасу не існує», – наголосив Президент.

Коментарi

Коментарiв