Віктор Небоженко: Загадковий кандидат у президенти

466
Політичний експерт Віктор Небоженко

Це не випадковий і наївний Гнап. Це не хитрий Рабінович і навіть не «вилоносець» з нетрадиційними політичними орієнтаціями Ляшко. Це добре відомий колишній міністр оборони Анатолій Гриценко. Попри великий політичний успіх такі різні президенти, як Ющенко і Янукович, не підтримують його в президентській кампанії, що дивно.

У кандидата в президенти Гриценка немає політичної програми, немає реальної партій, немає команди, немає партійної мережі, немає зв’язків з олігархами (Льовочкін – не олігарх). Але в нього є хороший рейтинг і багато випадкових великих грошей на масову рекламу. Так чому всього цього немає у нинішнього президента Порошенка – ні високого рейтингу, ні реальної партії, ні команди – незрозуміло. Якийсь Гриценко «тупцює» на політичному і кримінальному майбутньому щасливого Порошенка.

Зрештою, хто кого обдурить – Гриценко Порошенка – мовляв, я забираю голоси у Тимошенко заради тебе, милого. Або Порошенко використовує Гриценка, через гроші нещасного Фірташа, в боротьбі з Тимошенко.

І як це все неприємно шалапаю Ляшко, якого олігархи поміняли на млявого Гриценка в боротьбі за майбутнього президента України. Але ж щасливий Ляшко думав, що він буде наймоднішим персонажем на президентських виборах 2019 року.

Джерело: Віктор Небоженко

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв