КВУ прогнозує рекордну кількість кандидатів у президенти

163
За словами очілника КВУ, на вибори піде понад 30 кандидатів

На виборах президента України 2019 року буде рекордна кількість кандидатів.

Такий прогноз зробив очільник всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» Олексій Кошель під час онлайн-конференції 27 червня, повідомляє Укрінформ.

«Ми матимемо президентські вибори, де буде рекордна кількість кандидатів в українській історії. Вже зараз є понад 20 тих, хто публічно заявив про свій намір балотуватися. Думаю, що +30 кандидатів ми реально зможемо отримати», – підкреслив експерт.

За його словами, не слід виключати і появи незабаром нових позасистемних кандидатів: «У найближчі місяці ми зможемо отримати нових впливових кандидатів, можливо, навіть не одного, з-поза системи. Хто це може бути – говорити складно. Це може бути керівник нового бізнесу, побудованого за чесні кошти, або людина з гарною європейською освітою та менеджерським досвідом».

Крім того, Кошель пояснив, що в українській політиці є два бар’єри, з якими стикаються нові політичні діячі.

«Це фінанси і доступ до медіа, які сконцентровані в руках головних фінансово-промислових груп. Тому, окрім прямої політичної реклами, кандидат має бути представлений у новинах, ток-шоу, повинен мати позивні згадки від політичних експертів, лідерів громадських думок», – підсумував глава КВУ.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв