Дітям нового очільника Донецької ОДА подарували квартиру за 4 млн грн

545
Дітям новоспеченого очільника Донецької ОДА подарували розкішну квартиру

22 червня Президент Петро Порошенко призначив нового очільника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації. Ним став генерал-майор Служби безпеки України Олександр Куць. Оскільки декларації працівників СБУ є засекреченими, журналісти Bihus.Info дослідили його статки за допомогою відкритих джерел.

У вересні 2017 року батько, брат і Катерина Куць, яка, імовірно, доводиться генералу дружиною, заснували у селі Лісники під Києвом обслуговуючий кооператив «Садове товариство «Садиба». Власниками 90-метрового будинку, у якому зареєстрована юрособа, і 10 соток землі під ним, виявилися діти Куця – Анастасія та Олександр. Нерухомість їм подарували 6 грудня 2017 року.

Однак того дня Анастасія й Олександр Куць отримали і значно цікавіший подарунок – квартиру площею 98 кв. м у житловому комплексі бізнес-класу «Французький квартал». Ціни на подібні трикімнатні квартири тут стартують від 44 тисяч гривень за квадратний метр, тому вартість цього помешкання становить близько 4,3 млн.

Відповідно до інформації із відкритого реєстру МВС, новий губернатор володіє автомобілем Volkswagen Touareg 2007 р. в., Катерина Куць також є власницею мікроавтобуса Volkswagen Multivan 2010 року. Приблизна вартість цих автівок на даний час становить приблизно 35-40 тисяч доларів.

До свого призначення у 2015-2017 роках Олександр Куць очолював Головне управління СБУ у Донецькій області, а раніше протягом року працював начальником спецслужби на Київщині. У 2009-2014 роках Олександр Іванович був заступником начальника відділу боротьби з корупцією і організованою злочинністю ГУ СБУ в Києві та Київській області.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв