«Вона не сидітиме»: скандальну Зайцеву помітили на вулиці Харкова (фото)

944

Дівчину, дуже схожу на Олену Зайцеву, яка в жовтні минулого року була за кермом «Лексуса», що на смерть збив шістьох осіб, помітили на прогулянці на вулиці Харкова.

Про це повідомляє Місто Х.

В оточенні подруг і конвойної, Зайцева сиділа на лавці біля ЦКЛ №5. Дівчину, яка нині перебуває під слідством за обвинуваченням у тяжкому злочині, сфотографували і опублікували  фото в Інтернеті.

«Хай живе найгуманніший суд у світі. Самосуду респект», «Вона не буде сидіти, це вже ясно. Ось вам і правосуддя. Тільки помститися самим», «Як-то по-тихому відбуваються процеси по цій справі. Або не проходять?» – коментують світлину обурені користувачі.

У прокуратурі стверджують, що 26 червня Зайцеву возили на обстеження в супроводі конвою. Відвезли в лікарню, зробили необхідні заходи і в той же день повернули назад у СІЗО.

«Коли справа вже у суді, обвинувачена числиться за судовим органом і всі питання про відвідини і транспортування на обстеження вирішує виключно суд», – запевнила прес-секретарка обласної прокуратури Віта Дубовик.

Нагадаємо, раніше у Харкові суд продовжив запобіжний захід у вигляді утримання під вартою учасникам аварії з шістьма загиблими на вулиці Сумській Олени Зайцевої та Геннадію Дронову до 28 липня.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв