Порошенко висловив упевненість у членстві України в ЄС

269
21 травня Президент України Петро Порошенко заявив, що впевнений у майбутньому членстві держави в Європейському Союзі.

Президент висловив упевненість у тому, що українська мова невдовзі стане офіційною в Європейському Союзі,  а його співвітчизники зможуть бути представлені в європейських інституціях – передає Лівий берег
«Ми всі прагнемо до того, щоб Україна стала справжньою історією успіху. Я впевнений у тому, що все у нас вийде. Я впевнений у тому, що одного разу кращі українські громадяни отримають свої місця в Європарламенті, Єврокомісії, європейських інституціях. Це буде той день, коли Україна посяде  гідне місце серед країн-членів ЄС», – наголосив глава держави.
Під час промови з нагоди Дня Європи Порошенко також зазначив, що вірить у сили об’єднаної Європи, яка є спільним домом для багатьох держав: «І, звісно, я вірю в об’єднану, сильну, демократичну Україну. Я вірю в мир».
Нагадаємо, 20 травня цього року під час засідання ради міністрів внутрішніх справ країн Європейського Союзу Казньов наголосив, що питання щодо безвізового режиму для України, Грузії й Косово не розглядатимуть у найближчі тижні чи місяці. Його позицію підтримав і міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр, який заявив, що до затвердження механізму швидкої зупинки безвізового режиму не буде ухвалено жодних новин рішень щодо візової лібералізації.

Коментарi

Коментарiв