Юрій Касьянов: Раби стверджують, що вибирати слід між двома господарями – Юлею і Петром

368
Волонтер Юрій Касьянов

Юлеботи масово видаляються із підписників і друзів, як раніше видалялися міхоботи, прихильники семена і любителі солодкого. Скатертиною дорога. Терпіти не можу рабів, тим більше – рабів фанатичних.

Раби впевнені (вони завжди впевнені), що усі навколо – такі ж раби. Що кожному з нас підготована одна доля – любити свого пана. І якщо ти не раб Юлі, значить твій пан Петя, або Гриценко, або хтось там іще. Тому що без пана жити рабу абсолютно неможливо.

Раби пишуть у коментах, що я не маю права підозрювати, що виборчу кампанію Тимошенко фінансують олігархи, що говорити про це я можу тільки якщо у мене є тверді докази.

Якраз навпаки, дорогі адепти святої діви, – я, як виборець, маю право думати і говорити все, що мені заманеться, маю право вимагати прозорості фінансування від кандидатів в президенти. Вимагати публічних пояснень і документів, що підтверджують легальність фінансування, і підтверджують незалежність кандидата від джерела коштів.

Нічого цього немає. Є тисячі бордів з Юлею по всій країні, є масована реклама в ЗМІ, є дорогі «форуми», і все це на мізерні членські внески БЮТ зробити ніяк не можна, а сама Тимошенко за декларацією – майже злиденна. Це і наводить на думки про фінансування БЮТ олігархами, і залежності Юлії Володимирівни як кандидата у президенти від руки дающої.

Раби звинувачують, що критикуючи Юлю, я допомагаю Петі зберегтися у владі. Стверджують, що вибирати слід між двома господарями – Юлею і Петром. Тому я не маю права висуватися в президенти, щоб «не відбирати» голоси у Юлі. Але ні, я таки піду в президенти. Щоб дати надію тим, хто вміє думати, і тим самим зменшити поголів’я рабів. Яких в моїй країні занадто багато.

Джерело: Юрій Касьянов

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв