Пайєтт проаналізував зміни політики США щодо України після виборів

178
Посол США в Україні Джефрі Пайєтт наголосив, що після президентських виборів у Штатах держава продовжить підтримку принципу цілісної й мирної Європи.

Дипломат запевнив, що президентські вибори у Сполучених Штатах Америки не змінять політики держави щодо України й усі європейські держави продовжать підтримку українських демократичних сил.
«Існуюча протягом 25 років політика США не зміниться, незважаючи на те, якими будуть результати наших виборів. Напевно найважливіша ідея полягає в тому, що тільки український народ може вибирати своє майбутнє. Вирішувати цього не можуть в Москві, і, аж ніяк, у Кремлі», − підкреслив високопосадовець.
Він також висловив думку, що однією з найбільших помилок російської влади щодо української сторони є недооцінка солідарності між усіма країнами Європи й державами-членами G7.
Нагадаємо, нещодавно чинний Президент США Барак Обама оголосив, що новим Послом Сполучених Штатів Америки в Україні буде Марі Йованович, у той час як Пайєтт отримає аналогічну посаду, проте у Греції.

Коментарi

Коментарiв