Україна втратить чимало партнерів через «Миротворець», − ЄС

213
Глава представництва ЄС в Україні Ян Томбінський розкритикував відновлення роботи сайту «Миротворець» і наголосив, що у зв’язку з цим держава може втратити чимало партнерів.

Нагадаємо, 12 травня 2016 року сайт «Миротворець», який координує народний депутат Антон Геращенко, оприлюднив інформацію про 4 тисяч журналістів, які нібито отримали акредитацію у таки званих ДНР і ЛНР. У переліку опублікували контакти українських і іноземних працівників ЗМІ, після чого їм почали надходити погрози.
У зв’язку з цим фактом Генеральна прокуратура України відкрила провадження щодо перешкоджання журналістській діяльності, проте вже 19 травня на сайті лише оновили інформаційну базу й додали нові переліки.
«Інвестиція в репутаційний капітал України − не можна втрачати друзів. Те, що сталося з «Миротворцем» − це подія, що може мати дуже негативні наслідки для держави», − цитує ВВС-Україна Томбінського.
Він наголосив, що у переліку на сайті є й ті журналісти, які є друзями для України, проте публікація є загрозою для них. Відповідно, так країна може втратити чимало партнерів. 
Додамо, віце-прем’єр-міністр України з питань європейської інтеграції Іванна Климпшу-Цинцадзе заявила, що українська влада повинна попросити вибачення у працівників ЗМІ у зв’язку з інцидентом, спричиненим сайтом Геращенка.

Коментарi

Коментарiв