Геращенко пообіцяла хороші новини щодо Савченко вже у травні

234
Уповноважений Президента з урегулювання конфлікту на Донбасі, перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко заявила, що вже у травні очікує позитивних новини щодо українських політв’язнів Надії Савченко, Юрія Солошенка і Геннадія Афанасьєва, яких тримають у РФ.

«Наша гуманітарна підгрупа веде дуже велику роботу для звільнення заручників. Ми очікуємо до кінця місяця позитивні новини з приводу вирішення долі Надії Савченко, а також політв’язнів, яких тримають у Російській Федерації, – Юрія Солошенка і Геннадія Афанасьєва», – цитує Радіо Свобода Геращенко.
Нагадаємо, 4 травня Федеральна служба виконання покарань РФ розпочала підготовку документації, передбаченої процедурою видачі Савченко українській стороні. Пізніше міністр юстиції України Павло Петренко оголосив, що видача ув’язненої передбачає можливість обміну на основі дипломатичних переговорів, проте російське відомство поки підтримує лише власне процедуру видачі.
Тим не менше, один із адвокатів українки Марк Фейгін висловив упевненість, що її не вдасться повернути на Батьківщину вже у травні цього року, хоча деякі ЗМІ активно поширюють подібну інформацію.
Нагадаємо, 22 березня 2016 року російський суд визнав Савченко винною у вбивстві групи журналістів із РФ, замаху на вбивство терористів і нелегальному перетині кордону, відкинувши всі докази її невинуватості. Українську засудили до 22 років позбавлення волі.

Коментарi

Коментарiв