Політолог назвав головну умову проведення виборів на Донбасі

207
Політолог Вадим Карасьов висловив думку, що Україна може погодитися на проведення виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу в разі, якщо іноземні партнери допоможуть повернути контроль над зовнішніми кордонами.

У коментарі 24 Карасьов підкреслив, що саме повернення контролю над зовнішніми державними кордонами було основною метод підписання Мінських домовленостей щодо урегулювання ситуації на Донбасі. 
«Щоб зосередитися на внутрішніх реформах, ми маємо зробити все, щоб повернути контроль над зовнішнім кордоном. І у цьому нам мають допомогти наші союзники, починаючи від Сполучених Штатів і до «нормандської четвірки». Якщо вони гарантують нам такий результат реалізації Мінських домовленостей, то тоді можна дослухатися до їхніх настирних пропозицій проводити вибори на Донбасі», − наголосив експерт.
Він також зазначив, що нині країні важко існувати в умовах невизначеності, коли достеменно незрозуміло, перебуває вона у стані війни чи ні. Крім того, незрозуміло, чи довго доведеться жити в таких умовах.
«Чи довго може жити країна, яка не знає, де її зовнішній кордон: чи по лінії колишніх кордонів СССР чи по нинішній лінії зіткнення? Але кордону ні так, ні інакше  − немає. Він дірявий. Доступний для диверсантів, біженців, будь-кого. Тому цей час невизначених кордонів і періоду невизначеної ситуації з війною і миром має завершитися», − підсумував політолог.

Коментарi

Коментарiв