Сергій Якимчук: Більше немає інших новин окрім як про цигана на ім’я Рома?

325
Сергій Якимчук, активіст

Таке враження що немає інших новин окрім новин про цигана по імені Рома. Я жодним чином нікого не захищаю і не звинувачую, для цього є вищий суд і час. Просто боляче і неприємно дивитися, коли якісь російськомовані покидьки ганблять твою батьківщину та її історію.

Повилазили якісь російськомовні «правозахисники» якихось міжнародних організацій, які, виявляється, захищають права людини. Кожного дня на фронті, п’ятий рік поспіль, гинуть наші бійці. А де акції цих організацій біля посольства оупанта?! Де їхні гучні заяви? Де їхні акції і дійства на «красній площі» в самій московії?!

Скажу більше, жоден з цих «правозахисників» навіть не скривиться, коли якийсь циган десь заріже українця, чи вкраде його дитину. Бо якщо ви подивитеся кримінальну хроніку і статистику, то здивуєтеся кількості злочинів, які вчиняють самі цигани на території України.

Ось, не так давно в Польщі зарізали українця.  І що?  Ви чули про якісь заяви і акції цих всіх «фрідомхаус» і Ко?!  Я також не чув.  Виходить українців вбивати можна?!

Вже дійшло до того, що в телеефірі називають націоналістів – захисників українців і України, різними ганебними словами і повторюють, як мантру, про загрозу національно-визвольного руху і так далі.  Загрозу для чого і головне: для кого?

Очевидно: ВСІМ ЇМ ЗАВАЖАЮТЬ УКРАЇНЦІ В УКРАЇНІ. Їм заважають українці, які розуміють, хто вони в своїй країні і чого тут хочуть. Їм заважють українці, які ведуть за собою і українці, які готові відстоювати свою Землю зі зброєю в руках. Їм заважають українці, які взяли зброю і зупинили моксалів в 2014 році і сьогодні борються за свою Мову, Історію і своїх Героїв.

Чи иоже ви гадаєте, що московити вже поховали свої мрії про Україну і дали собі на спокій? Опустили руки? Чи у них закінчилися засоби і люди?! Все це триває і донині.
Бо вся ця історія з циганами наступного дня якось відразу перекинулася на всі національно-патріотичні організації, на їх цькування і знищення, на націоналістично-політичні сили і навіть на патріотів-фронтовиків.

Ми повинні розуміти, що п’ятий рік іде війна і «російськомовна вата» і агенти москви завтра взагалі готові вирізати інших російськомовних і всіх «циганів і зшидів» в Україні лише для того, щоб зпаплюжити і очорнити будь-який патріотично-визвольний рух українців в Україні. В свій час московсько-російськомовні покидьки КГБісти перевдягалися в бійців УПА і створювали псевдобоївки, які тероризували і показово вбивали людей, лише щоби посіяти ненависть до патріотів і борців за незалежність України, позбавити їх підтримки населення.

Найгірше те, що правляча псевдоеліта час від часу підігрує їм у цьому. У нас не було, немає і не буде іншого янгола-хранителя своєї Землі окрім націоналістів і патріотів, людей, які борються і кладуть життя за нашу Батьківщину.

Джерело: Сергій Якимчук

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв