Російські ГРУшники просять помилування у Президента України

187
Адвокат російських спецназівців Алєксандра Алєксандрова й Євгєнія Єрофєєва заявив, що вони не подаватимуть апеляцію на рішення українського суду, проте проситимуть помилування у Президента України Петра Порошенка.

Адвокат ГРУшників Валентин Рибін оголосив, що його підзахисні ухвалили рішення не подавати апеляцію, термін чого завершується вже в ніч із 23 на 24 травня поточного року одночасно з набуттям чинності вироку. Тим не менше, захист розглядає можливість подання клопотання про помилування особисто українському Президенту.
Крім того, адвокат Єрофєєва Світлана Соколовська зазначила, що фактично вирок вступив у силу вже 23 травня. Вона також оголосила, що планує подавати клопотання главі держави: «Ми подаватимемо прохання про помилування на ім’я Президента. Це відбудеться вже найближчим часом».
Слово і діло нагадує, що 18 квітня 2016 року Голосіївський районний суд Києва ухвалив рішення визнати винними військовослужбовців Головного управління розвідки Генерального штабу Збройних Сил Російської Федерації. Відповідно до резолюції, їм призначили 14 років позбавлення волі.
Додамо, ЗМІ поширюють інформацію про те, що існує можливість обміну російських спецназівців на засуджену в РФ народного депутата України Надію Савченко, проте Міністерство юстиції Російської Федерації поки розглядає лише варіант її видачі.

Коментарi

Коментарiв